  • Mfr # WR86-1236C-5
  • Zoro # G116527160
Load Capacity
600-800 lb
Length
36 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1236C-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in