  • Mfr # WR86-1260C-5
  • Zoro # G916527278
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Length
60 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1260C-5
Length
60 in
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in