  • Mfr # WR86-1424C-5
  • Zoro # G416527068
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1424C-5
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
24 in