  • Mfr # WR86-1472C-5
  • Zoro # G216528135
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1472C-5
Overall Width
14 in
Length
72 in
Overall Height
86 in