  • Mfr # WR86-2160C-5
  • Zoro # G116529997
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2160C-5
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
Length
60 in