  • Mfr # WR86-2472C-5
  • Zoro # G916527230
/ea
See details
Key Features
Length
72 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2472C-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in