  • Mfr # WR74-1854BK
  • Zoro # G316530816
Number of Shelves
4
Length
54 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1854BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
54 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in