  • Mfr # WR86-3042C-5
  • Zoro # G516527517
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Length
42 in
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-3042C-5
Length
42 in
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in