  • Mfr # AD54-2160BK
  • Zoro # G316527601
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-2160BK
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Length
60 in