  • Mfr # WR63-2130GY-5
  • Zoro # G816528832
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2130GY-5
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
30 in