  • Mfr # AD63-1448C-5
  • Zoro # G116529928
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1448C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
48 in