  • Mfr # WR63-2172GY-5
  • Zoro # G816530279
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Gray
Length
72 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2172GY-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in