  • Mfr # WR74-1842GY-5
  • Zoro # G316530120
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Gray
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1842GY-5
Overall Width
18 in
Length
42 in
Overall Height
74 in