  • Mfr # WR74-2136GY-5
  • Zoro # G016527468
Number of Shelves
5
Length
36 in
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2136GY-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in