  • Mfr # WR86-2436GY-5
  • Zoro # G016530468
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Length
36 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2436GY-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in