  • Mfr # WR54-2442P-5
  • Zoro # G216528845
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2442P-5
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in
Length
42 in