  • Mfr # WR74-2148GY
  • Zoro # G916527711
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2148GY
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
48 in