  • Mfr # WR74-3042P-5
  • Zoro # G716530218
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3042P-5
Overall Height
74 in
Length
42 in
Overall Width
30 in