  • Mfr # WR63-2172P-5
  • Zoro # G616530271
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
21 in
Length
72 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2172P-5
Overall Width
21 in
Length
72 in
Overall Height
63 in