  • Mfr # WR63-2454P-5
  • Zoro # G616530691
Number of Shelves
5
Length
54 in
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2454P-5
Dimensions
Length
54 in
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in