  • Mfr # WR63-3036P-5
  • Zoro # G816530958
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
30 in
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-3036P-5
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Length
36 in