  • Mfr # WR63-3048P-5
  • Zoro # G916527063
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-3048P-5
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Length
48 in