  • Mfr # WR74-1242P-5
  • Zoro # G216527787
/ea
See details
Key Features
Overall Width
12 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1242P-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
12 in
Length
42 in
Overall Height
74 in