  • Mfr # WR74-2442P-5
  • Zoro # G016528601
/ea
See details
Key Features
Length
42 in
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2442P-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
42 in
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in