  • Mfr # WR74-3060P-5
  • Zoro # G916529906
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
30 in
Length
60 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3060P-5
Overall Width
30 in
Length
60 in
Overall Height
74 in