  • Mfr # AD63-2454C-5
  • Zoro # G316528509
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Length
54 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2454C-5
Dimensions
Length
54 in
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in