  • Mfr # WR86-3048P-5
  • Zoro # G516527890
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
48 in
Overall Width
30 in
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-3048P-5
Length
48 in
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in