  • Mfr # WR54-1824S-5
  • Zoro # G616530752
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Material
Stainless Steel
Load Capacity
600-800 lb
Length
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1824S-5
Overall Height
54 in
Length
24 in
Overall Width
18 in