  • Mfr # AD86-2154P-5
  • Zoro # G416529109
/ea
See details
Key Features
Length
54 in
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2154P-5
Length
54 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in