  • Mfr # WR54-2448S-5
  • Zoro # G016528861
/ea
Key Features
Color
Stainless
Material
Stainless Steel
Number of Shelves
5
Overall Width
24 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2448S-5
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Length
48 in