  • Mfr # WR54-3060S-5
  • Zoro # G216530015
/ea
See details
Overall Height
54 in
Material
Stainless Steel
Number of Shelves
5
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-3060S-5
Overall Height
54 in
Overall Width
30 in
Length
60 in