  • Mfr # WR63-1830S-5
  • Zoro # G016528137
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Stainless
Overall Width
18 in
Load Capacity
600-800 lb
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1830S-5
Overall Width
18 in
Length
30 in
Overall Height
63 in