  • Mfr # WR86-1442S-5
  • Zoro # G716527805
Overall Height
86 in
Material
Stainless Steel
Color
Stainless
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1442S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
42 in