  • Mfr # WR63-2160S-5
  • Zoro # G116529041
Color
Stainless
Length
60 in
Overall Width
21 in
Number of Shelves
5
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2160S-5
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in