  • Mfr # WR74-3060BK-5
  • Zoro # G916530032
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
60 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-3060BK-5
Length
60 in
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in