  • Mfr # WR63-2430S-5
  • Zoro # G716530096
Load Capacity
600-800 lb
Length
30 in
Overall Height
63 in
Material
Stainless Steel
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2430S-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in