  • Mfr # WR4-39-1236-801CL
  • Zoro # G616528797
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
39 in
Overall Width
12 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR4-39-1236-801CL
Overall Height
39 in
Overall Width
12 in
Length
36 in