  • Mfr # WR63-2442BK
  • Zoro # G516530043
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Length
42 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2442BK
Dimensions
Length
42 in
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in