  • Mfr # WR74-1842S-5
  • Zoro # G716530089
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Stainless
Length
42 in
Number of Shelves
5
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-1842S-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
42 in
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in