  • Mfr # WR74-2460S-5
  • Zoro # G216529231
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Length
60 in
Material
Stainless Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2460S-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in