  • Mfr # WR74-3060S-5
  • Zoro # G116529874
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
Length
60 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-3060S-5
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
60 in