  • Mfr # WR54-1872S-5
  • Zoro # G916527575
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
72 in
Overall Width
18 in
Color
Stainless
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1872S-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in