  • Mfr # WR86-1830S-5
  • Zoro # G816528399
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
18 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1830S-5
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Length
30 in