  • Mfr # WR86-2472S-5
  • Zoro # G416527174
Number of Shelves
5
Color
Stainless
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2472S-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
24 in
Overall Height
86 in