  • Mfr # WR86-3048S-5
  • Zoro # G616527905
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
48 in
Overall Height
86 in
Color
Stainless
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-3048S-5
Length
48 in
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in