  • Mfr # WC34-CB2460C
  • Zoro # G4637023
Overall Height
34 in
Finish
Chrome
Usable Width
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WC34-CB2460C
Overall Height
34 in
Overall Width
60 in
Overall Depth
24 in
Usable Width
60 in
Usable Depth
24 in
Color
Chrome
Description
Wire Cantilever, 800 lb Load Capacity per Shelf, Number of Shelves 2, Usable Depth 24 in, Usable Width 60 in, Mounting Mechanism Post, Hanging Mounting Type, Overall Depth 24 in, Overall Height 34 in, Overall Width 60 in, 1,600 lb Load Capacity, Steel, Chrome, Chrome, NSF