  • Mfr # CAN-34-60BH-230BK
  • Zoro # G016533513
/ea
See details
Key Features
Overall Length
60 in
Overall Width
10.875 in
Number of Bins
30
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CAN-34-60BH-230BK
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Length
60 in
Overall Width
10.875 in
Overall Height
34 in