  • Mfr # WR74-1448WSBK
  • Zoro # G216528937
/ea
Key Features
Number of Shelves
14
Load Capacity
168 bottles
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1448WSBK
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
Length
36 in