  • Mfr # M2460-69SECP
  • Zoro # G316532988
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
2
Overall Height
69 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
M2460-69SECP
Overall Height
69 in
Overall Width
24 in
Overall Length
60 in