  • Mfr # M1848-69SECP
  • Zoro # G316532964
/ea
Key Features
Load Capacity
1,200 lb
Overall Height
69 in
Color
Epoxy Coated, Green
Number of Shelves
2
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
M1848-69SECP
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
69 in
Overall Width
18 in
Overall Length
36 in